تبلیغات
قدمتون ری چیشلمون - باحضور سرپرست فرمانداری دشتستان شهردار آب پخش معرفی شد
امیر المومنین(ع): حق را بگو اگر چه به ضررت باشد.

باحضور سرپرست فرمانداری دشتستان شهردار آب پخش معرفی شد

یکشنبه 29 اسفند 1389 08:16 ق.ظ

نویسنده : مدیریت صدای آبپخش

در جلسه ای باحضور سرپرست فرمانداری دشتستان شهردار آب پخش معرفی شد

دراین جلسه سید محمود موسوی شهردار جدید آبپخش در سخنانی به بیان برنامه های برای اداره شهرداری آبپخش پرداخت و عنوان داشت : بر سه پایه تکریم ارباب رجوع ، اتمام پروژه های نیمه کاره یا راکد و تعامل و همکاری با ادارات علی الخصوص بخشداری آبپخش پیشنهاد  شورای شهر بریا پذیرش سمت شهرداری آبپخش را پذیرفته ام.

-سرپرست فرمانداری دشتستان- در این جلسه با بیان رضایت همه جانبه مردم و مسئولین از شهرداری آبپخش در دوره های مختلف از فعالیت کلیه شهرداران گذشته تقدیر و تشکر به عمل آورد و ابراز داشت : شهر آبپخش دومین شهر بزرگ شهرستان می باشد و با توجه به موقعیت استراتژیکی خود نقش ویژه ای در منطقه ایفا می کند و از آقای موسوی می خواهیم با تلاش شبانه روزی خود زمینه را برای پیشرفت و اعتلای هر چه بیشتر آبپخش فراهم آورد.

بخشدار آبپخش اظهار داشت : از آقای موسوی می خواهیم با همت ، تلاش و پشتکار بیش از پیش زمینه را برای پیشرفت و اعتلای آبپخش عزیز فراهم آورد.

رستمی عنوان داشت : از فرماندار محترم و معاونت محترم عمرانی می خواهیم با تخصیص اعتبارات ویژه زمینه را برای رفع نیازهای شهر آبپخش فراهم آورند و توجه ویژه ای به شهر و شهرداری آبپخش داشته باشند.

مصطفی رضایی رییس شورای اسلامی شهر آبپخش خاطرنشان ساخت : باید از آقای موسوی به خاطر پذیرش مسئولیت سنگین و حساس شهرداری آبپخش تقدیر و تشکر به عمل آوریم.

وی همچنین از زحمات آقای جهانگیری سرپرست شهرداری آبپخش تقدیر و تشکر بعمل آورد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -