تبلیغات
قدمتون ری چیشلمون - جلسه ستاد تسهیلات نوروزی بخش آبپخش برگزار شد
امیر المومنین(ع): حق را بگو اگر چه به ضررت باشد.

جلسه ستاد تسهیلات نوروزی بخش آبپخش برگزار شد

سه شنبه 17 اسفند 1389 01:58 ب.ظ

نویسنده : مدیریت صدای آبپخش

جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی  به ریاست بخشدار و با حضور مسئولین بخش در دفتر بخشدار آبپخش تشکیل شد. 

 

بخشدار آبپخش در این جلسه از مسئولان ادارات و نهادهای بخش خواست به بهترین نحو به استقبال میهمانان نوروزی بروند تا مسافران که از شهرهای مختلف از آبپخش عبور می کنند راضی باشند.

کوروش رستمی اظهار داشت : شهر  آبخش یکی از مناطق بر تردد و مهانپذیر است و به خاطر جاذبه های طبیعی و گردشگری که دارد در ایام نوروز یکی از مناطق وی‍ه استان در بحث گردشگری خواهد بود.

سرپرست شهرداری آبپخش از آمادگی کامل مجموعه شهرداری برای استقبال وی‍ژه از میهمانان نوروزی خبر داد.

عطا جهانگیری با اشاره به تمهیدات شهرداری برای پذیرایی از میهمانان نوروزی عنوان کرد:پارک خضراء برای اسکان مسافرین نوروزی تجهیز خواهد شد.

جهانگیری از نصب چادر از 25 اسفنماه خبر داد و گفت : جهت رفاه حال مسافران و میهمانان نوروزی شهرداری تمامی امکانات رفاهی را در حد توان برای ایشان مهیا کرده است.

رییس شورای اسلامی شهر از تعمیر روشنایی های ورودی شهر آبپخش در آستانهورود به سال جدید خبر داد و خواستار توجه بیش از پیش نیروی انتظامی به امنیت مسافران نوروزی شد.

مصطفی رضایی از شهرداری خواست:نسبت به تهیه نقشه شهر و توزیع آن بین گردشگران اقدام کنند،‌وی همچنین خواستار استقرار آمبولانس و ماشین آتش نشانی در محل اسکان مسافران نوروزی شد.

مسئول شبکه بهداشت و درمان بخش آبپخش از سرکشی ماموران بهداشت محیط شبکه بهداشت از فروشگاه ها در ایام نوروز و ایام قبل از آن خبر داد و خواستار تهیه مواد شوینده بهداشتی برای محل اسکان مسافران نوروزی شد.

عبدالحسین رستمی عنوان داشت : داروخانه شبکه بهداشت بخش در تمامی ایام نوروز تا ساعت 21 آمادگی ارایه خدماتبهمردمو مسافرین نوروزی را دارد.

رستمی از گشت های ویژه ماموران بهداشت محیط در ایام عید خبر داد.

عبدالحسین رستمی گفت : آمادگی این را داریم که سوختگی های چهارشنبه سوری را مستقیما به بیمارستان سوختگی گناوه انتقال دهیم.   

البته خندق زباله اطراف پارک خضراءکه فرهنگ شهرنشیتی را زیر سؤال برده قرار است بخاطر آثار نمونه شهردار قبل همچنان پابرجا باشد تا به عنوان آثار ...ثبت شود.         منبع: صدای آب پخش

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -