تبلیغات
قدمتون ری چیشلمون - فردا رییس جمهور مهمان مردم استان بوشهر است
امیر المومنین(ع): حق را بگو اگر چه به ضررت باشد.

فردا رییس جمهور مهمان مردم استان بوشهر است

سه شنبه 26 بهمن 1389 05:27 ب.ظ

نویسنده : مدیریت صدای آبپخش

محمدحسین جهانبخش صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق اعلام نهاد ریاست جمهوری هیئت دولت صبح چهارشنبه به بوشهر سفر می‌كند.
وی افزود: قرار بود سفر دولت به استان هفته گذشته باشد اما بنا به دلایلی این سفر در هفته گذشته لغو شد.
استاندار بوشهر بیان داشت: رئیس جمهور در این سفر علاوه بر دیدار عمومی در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر، در كارگروه فرهنگ و هنر نیز با حضور مسئولان فرهنگی استان بوشهر حضور پیدا می‌كند.
جهانبخش عنوان داشت: سومین برنامه رئیس جمهور در روز نخست سفر به بوشهر، حضور در نشست هیئت دولت و بررسی پیشنهادهای سفر سوم است.
وی خاطر‌نشان كرد: همچنین پس از پایان جلسه هیئت دولت معاون اول رئیس جمهور در نشستی خبری مصوبات سفر سوم دولت به استان بوشهر را تشریح می‌كند.
استاندار بوشهر تصریح كرد: دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و حضور در برنامه زنده تلویزیونی سیمای مركز بوشهر از دیگر برنامه‌های رئیس جمهور در بوشهر است.
جهانبخش افزود: همچنین رئیس جمهور با نخبگان و سپس مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر دیدار می‌كند.
وی با اشاره به آمادگی استان بوشهر برای استقبال از رئیس جمهور گفت: از مدت‌ها قبل ستاد آمادگی سفر سوم دولت به استان بوشهر تشكیل و اقدامات لازم در این زمینه انجام شد.
استاندار بوشهر تصریح كرد: در نشست‌های متعدد معاونان استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر برنامه‌های مختلف سفر دولت به استان بوشهر را تدوین كردند.
جهانبخش اضافه كرد: موضوع استقبال از رئیس جمهور از موضوعات مهمی بود كه مدیران استان بوشهر در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده‌اند.
وی خاطرنشان كرد: از مردم ولایتمدار و دار‌الحماسه استان بوشهر انتظار داریم استقبالی حماسی و تاریخی از رئیس جمهور و هیئت دولت داشته باشند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -