تبلیغات
قدمتون ری چیشلمون - حضوربی نظیرو گسترده آحاد مردم شهر آبپخش در یوم الله 22 بهمن
امیر المومنین(ع): حق را بگو اگر چه به ضررت باشد.

حضوربی نظیرو گسترده آحاد مردم شهر آبپخش در یوم الله 22 بهمن

شنبه 23 بهمن 1389 05:33 ب.ظ

نویسنده : مدیریت صدای آبپخش

hm2f90xxzgedpnlf10f.jpg

در مسیر این راهپیمایی مردم با سردادن شعارهای کوبنده علیه صهیونیسم جهانی خواستار کناری گیری آنان از نظام بین الملل شدند. 

سخنران این مراسم سردار رزمجو فرمانده ارشد سپاه در استان بوشهر بود
مشروح خبر وتصاویر در ادامه مطلب

راهپیمایان همچنین با شعارهای انقلابی حمایت خود را از انقلاب مردم مصر ، تونس ، اردن ،یمن و سایر کشورهای آزادی خواه اعلام کردند. 

بخشدار آبخش در محل تجمع مردم ضمن تشکر از ایشان برای حضور در راهپیمایی ابراز داشت : حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر علیه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی عزیزمان است.   

سپس سردار رزمجو فرمانده ارشد سپاه در استان بوشهربه سخنرانی پرداخت.

سردار علی رزمجو اظهار داشت : انقلابی که32 سال پیش امام خمینی (ره) در ایران بنا نهاد انقلابی است که در هر دوره تاریخی رموز جدیدی از آن آشکار می شود. 

 رزمجو اظهار داشت : از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا کنون همه مستبدین عالم مقابل انقلاب ما ایستادگی کرده اند ، ولی انقلاب اسلامی ما با همت و اراده مردم و پیروی از دستورات رهبری روز به روز قدرتمند تر می شود. 

 فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه استان بوشهر در ادامه گفت : انقلاب اسلامی ایران مانند یک الگو در حال رشد است و کشورهای جهان با الهام گیری از آن در حال مقابله و ایستادگی علیه قدرت های مستبد و زورگو می باشند همانگونه که مردم مصر ، تونس ، اردن ،یمن و سایر کشورهای آزادی خواه با الهام گیری از انقلاب اسلامی ایران خواستار خروج قدرت های مستبد و برپایی حکومتی آزاد و عدالت محور می باشند. 

  

hatdlbt7lu2y0lhq7x.jpg

 رزمجو با بیان اینکه خواست ، همت و اراده مردم باعث سرنگونی نظام مستبد پهلوی و شکل گیری انقلاب اسلامی در ایران شد عنوان داشت : کلیه انقلاب های جهان محدود بوده و دست نشانده گروهی خاص برای تغییر مرزبندی های سیاسی بوده اند ولی انقلاب ایران خواسته تمامی آحاد مردم می باشد ، همانگونه که امروزه نیز همه اقشار و آحاد جامعه در راهپیمایی پیروزی انقلاب اسلامی حضور پیدا می کنند ، دامنه انقلاب اسلامی کشور ما به سراسر جهان کشیده شده و با رهبری مقتدرانه سید علی عزیز تا ظهور امام عصر ادامه خواهد داشت.  

  این سردار جبهه و جنک خاطر نشان کرد : انقلاب اسلامی ایران و حزب الله لبنان قدرت های مستبد را گیج و سر در گم کرده است و کمر سیاست های نظامی و تحریم های سیاسی و اقتصادی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را شکسته است. 

سردار علی رزمجو با بیان اینکه مرزهای زمینی ، دریایی و هوایی ایران در امنیت کامل به سر می برند اظهار داشت : دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران خود می دانند که نخواهند توانست به مرزهای ایران نزدیک شوند و به همین خاطر جنگ جدیدی که مقام معظم رهبری آن را با عنوان جنگ نرم نامیده اند را علیه کشور و نظام ما راه اندازی کرده اند. 

رزمجو از جوانان خواست : با بصیرت و هشیاری در مقابل جنگ نرم و هجمه های فرهنگی دشمنان ایستادگی کنن و تمام تلاش خود را برای حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی به گیرند.

q9ijj5v6q9c9hlowusvu.jpg

    08kji10u7ae0p1olfxv.jpg 

 

b9fn8vmmw3v3lsk9yz6r.jpg 

  6w275dqq6aglrazzd7xy.jpg  

vz58e0tdb9nnd4h1bth8.jpg  

zftwrc2yb5rl55x6e3ja.jpg  

0uk5488z1wztroyia0h0.jpg   

czgep5fpyebqchc84s1j.jpg  

gsgmufperxp462dyvv47.jpg  

  q9ijj5v6q9c9hlowusvu.jpg 

xvolgd8lgmyunsu76od.jpg  

n3r2hltfggg1d1c4nl4s.jpg  

klyu3y8ekr1nv0m89r9v.jpg  

39b7z0fy5ast2vc7xi.jpg  

hm2f90xxzgedpnlf10f.jpg
hm2f90xxzgedpnlf10f.jpg


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -