تبلیغات
قدمتون ری چیشلمون - گردهمایی سیاسی فرهنگیان آب پخش
امیر المومنین(ع): حق را بگو اگر چه به ضررت باشد.

گردهمایی سیاسی فرهنگیان آب پخش

سه شنبه 19 بهمن 1389 08:45 ق.ظ

نویسنده : مدیریت صدای آبپخش

به مناسبت دهه  فجر گردهمایی سیاسی فرهنگیان بخش آبپخش در سالن اجتماعات دبیرستان نمونه دولتی امام جعفر صادق(ع) برگزار شد.

مشروح خبر در ادامه مطلب                                               منبع :آب پخش خبر

مسئول دفتر سیاسی منطقه دوم دریایی سپاه در این نشست گفت: انقلاب اسلامی یک سبک جدید در نظام بین المللی و منطقه ای بوجود آورد.

 غضنفری در ادامه اظهار داشت:پس از پیروزی انقلاب کلیه تحولات و تحریم ها علیه ایران به خاطر ناتوانی دشمنان در مقابله به نظام اسلامی بوده است.

این استاد دانشگاه اظهار داشت:تمام گروهک های مخالف نظام اسلامی ما پیروان سکولاریسم  ودست نشانده انگلیس می باشند، همانگونه که دکتر سروش سردمدار این جریان قرآن را حاصل تفکرات وتخیلات پیامبر(ص)می داند.

وی افزود: ولایتمداری مانند زره ای است که مسلمین را از هر گزند و آسیبی مصون نگه می دارد وتا زمانی که رهبری ولی فقیه جامع الشرایط بر ایران سایه افکنده هیچ کس نخواهد توانست کوچکترین ضربه ای به نظام اسلامی ما وارد کند.

وی ادامه داد:فتنه بعد از انتخابات88 بخاطر عدم وجود بصیرت و پیروی از لیبرالیسم بود. این فعال سیاسی عنوان داشت:این سخن امام(ره)که"هرجا دشمن از شما تعریف کرد بدانید یک جای کار شما اشکال دارد"چراغ روشن برای مردم در تشخیص درستی مسائل بوجود آمده می باشد.

به گفته غضنفری فتنه 88ایران تحت تاثیر انقلاب های مخملین طراحی شده توسط "جین شارپ"می باشد که سردمداران فتنه 88حدود 85درصد از این ویژگی ها مثل انتخاب رنگ به عنوان نشانه انقلاب را در ایران پیاده کردند.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -